Weekend w Opolu nie będzie nudny! Wystawy, spotkania, konkursy, ciekawe akcje. Kliknij w zdjęcie i sprawdź, co w najbliższych dniach dzieje się w Opolu.

Czytaj także

  Komentarze (43)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  daro (gość) (anty)

  Wystarczy jedno Walne Zgromadzenie (jest co rok) i już będzie po sprawie. Tylko musi przyjść odpowiednia ilość osób zainteresowanych zmianą na stanowisku. Proste i mało skomplikowane.

  hrabia_gwidon

  Będzie piękny rajd rowerowy "Śladem opolskich kapliczek". Szkoda tylko, że nie podano informacji, że zgłoszenia TPO przyjmowało do 7 września. Czyli po ptokach, albo inaczej: po co komu teraz informacja o tym rajdzie ?
  http://tpo.opole.pl/rajd-rowerowy-szlakiem-opolskich-kapiliczek/

  józiek (gość)

  Witajcie i na wspinaczkę się udajcie ,Asgard w Winowie Was oczekuje i adrenalinę oferuje. Fajni ludzie, sportowe obyczaje zawsze Wam wiele radości daje. WINÓW STARA DROGA 1 .Oczekujemy na Twardzieli od poniedziałku do niedzieli. Pozdro zapraszamy na wspin Asgard Opole.

  anty (gość)

  ...A SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA AK (DAWNY ZWM ) RZĄDZONA JEST PRZEZ KOMUCHÓW DLACZEGO TEGO NIKT NIE ZMIENI .PRZECIEŻ JEST DEKOMUNIZACJA. JUŻ CZAS NAJWYŻSZY !

  Jo (gość)

  Aha, że niby znów imprezy w 120 tys. Opolu lepsze niż np. Industriada.....pocieszne. Przestańcie się już wreszcie ośmieszć

  cama (gość)

  a tv pokazuje festiwal reklam - czy w amfiteatrze też oglądają te bzdurne reklamy - darowaliby sobie..

  Asia (gość)

  Dlaczego te koncerty organizowane są między blokami i domami. Niedawno piastonalia. Dlaczego to nie moze byc zorganizowane na obrzezach np wyspie bolko tylki chalupa musi mi sie trząść tydzien w tydzien plus fakt, ze za oknem hip hop ktorego nie znosze ...

  Gosc (gość)

  Bardzo nudny program amfiteatru! Kozidrak i piasek prawie co roku wystepuja na festiwalu. Moze by tak bardziej cos innowacyjnego, a nie ciagle to samo, takie oklepane, ze sluchac sie nie chce. Dlaczego zagranicznych talentów Opole nie zaprosi, w koncu chce sie rozwijac. Co z tego, ze to stolica polskiej piosenki? To obcy juz nie moga wystapic?

  Basia (gość)

  A dlaczego nie ma ani słowa o zamku moszna który na ten weekend zamienia się w 19- wieczny zamek. Nawet śniadaniowa telewizja TVN o tym trąbi ale kulturalny rozkład jazdy nie bardzo. Rozumiem Opole ale czytajac komentarze piszecie o Wrocku itp więc czemu nie moszna tylko kto to wie???

  POstrah (gość)

  ale numer - POnet opublikował wyPOciny jakiejś młynarskiej czy piekarskiej, że PiS wprowadzi cenzurę bez możliwości komentowania!!!