Sekula wygrywa

Wczoraj na torze w Stralsund odbył się turniej par, w którym startowali zawodnicy z Polski, Niemiec i Danii. Zwycięstwo w zawodach odniosła para Stefan Mell - Marcin Sekula, która zdobyła 24 oczka.

Wczoraj na torze w Stralsund odbył się turniej par, w którym startowali zawodnicy z Polski, Niemiec i Danii. Zwycięstwo w zawodach odniosła para Stefan Mell - Marcin Sekula, która zdobyła 24 oczka. Na drugim stopniu podium stanęli Mathias Schultz i Rafał Kowalski, którzy wywalczyli 17 punktów. Na trzecim miejscu z 15 oczkami uplasował się duet Rath - Ebeack. Najlepszym jeźdźcem zawodów był Marcin Sekula, który z bonusami wywalczył komplet oczek.

6.Kółtucki (6) - Wojtasczik (0) - 6

Dla jeźdźca Kolejarza Opole to nie były jeszcze ostatnie zawody. W nadchodzący czwartek na torze w Natschbach odbędzie się turniej czterech drużyn. W zawodach wystąpią jeźdźcy z Czech, Słowenii, Austrii, Polski, Włoch, Węgier i Niemiec. Wśród uczestników imprezy będzie również Marcin Sekula, który wystartuje w kombinowanej drużynie Padre Pio. Za partnerów będzie miał m.in. Andrea Maide i Sandora Tirany. W zawodach pojedzie także drugi z zawodników Kolejarza - Fritz Wallner