Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 19.
Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 19.
Quiz preferencji wyborczych
Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- Bartoszewski Władysław Teofil, Chajęty, historyk
- Ojer Anna Małgorzata, Warszawa, ekonomista
- Staniszkis Joanna Maria, Warszawa, nauczyciel matematyki
- Stelmańska Izabela, Warszawa, dyrektor departamentu
- Helwing Stanisław Piotr, Konstancin-Jeziorna, manager
- Wąsowicz Michał Janusz, Warszawa, radca prawny
- Rakiel-Czarnecka Walentyna, Warszawa, menedżer artystyczny
- Flis-Kuczyńska Halina, Warszawa, dziennikarz
- Zawłocki Juliusz Jakub, Warszawa, geograf
- Sawicki Emil Krzysztof, Rybie, student
- Strąk Michał Stanisław, Warszawa, dyrektor wykonawczy
- Bogiel Teresa Maria, Warszawa, prezes
- Masłowski Wiktor Zbigniew, Warszawa, lekarz
- Łukasiewicz Adam Krzysztof, Warszawa, politolog
- Wasilewska Lucyna Gertruda, Warszawa, prezes
- Płowicz Marcin Tomasz, Warszawa, pedagog
- Bielski Karol Tomasz, Warszawa, dyrektor wykonawczy
- Dyduch Janusz, Warszawa, nauczyciel akademicki - nauki techniczne
- Garstka Tatiana Joanna, Warszawa, prezes
- Łazarski Roman, Warszawa, prawnik
- Panas Anna Józefa, Warszawa, wyższy urzędnik samorządowy
- Wyszyńska Teresa Maria, Warszawa, inżynier zootechniki
- Grudowska Agata Zofia, Warszawa, ekonomista
- Rutkowska Mirosława, Warszawa, wyższy urzędnik samorządowy
- Marecki Marek Antoni, Warszawa, lekarz
- Mazurek Aleksander Paweł, Warszawa, farmaceuta
- Owczarski Piotr Krzysztof, Warszawa, dziennikarz
- Kozubek Elżbieta Barbara, Warszawa, nauczyciel akademicki - nauki techniczne
- Misiejko Karolina, Warszawa, prawnik
- Pastewka Małgorzata Halina, Warszawa, architekt
- Nowosielski Kamil Ernest, Warszawa, naczelnik kierownik wydziału
- Wieczorek Katarzyna Agata, Sanniki, dyrektor departamentu
- Gołota Bożenna Jolanta, Warszawa, pozostali operatorzy urządzeń energetycznych
- Czaplicki Zbigniew, Warszawa, dziennikarz
- Wróblewski Andrzej Wojciech, Warszawa, technik mechanik
- Mazurek Jerzy, Warszawa, historyk
- Choińska Alicja Elżbieta, Warszawa, reżyser teatralny
- Szymanek Piotr Ludomir, Warszawa, radca prawny
- Tyszczuk Sebastian Adrian, Warszawa, archeolog
Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Kaczyński Jarosław Aleksander, Warszawa, prawnik
- Kamiński Mariusz, Warszawa, historyk
- Gosiewska Małgorzata Maria, Warszawa, poseł na Sejm RP
- Naimski Piotr Aleksander, Warszawa, biochemik
- Krajewski Jarosław Karol, Warszawa, politolog
- Lisiecki Paweł Jacek, Warszawa, historyk
- Gryglas Zbigniew, Warszawa, parlamentarzysta
- Tomaszewska Ewa, Warszawa, fizyk
- Kaleta Sebastian Jerzy, Warszawa, radca prawny
- Wypych Małgorzata Maria, Warszawa, adwokat
- Melak Andrzej Józef, Warszawa, parlamentarzysta
- Semeniuk Olga Ewa, Warszawa, specjalista administracji piblicznej
- Górski Patryk, Warszawa, dyrektor generalny
- Borowski Adam Zbigniew, Warszawa, redaktor wydawniczy
- Frąckowiak Filip Jakub, Warszawa, politolog
- Chojnowski Wojciech Maciej, Warszawa, urzędnik państwowy
- Terlecka Mirosława Hanna, Warszawa, nauczyciel nauczania początkowego
- Gozdek Piotr Paweł, Warszawa, socjolog
- Peret Ewa, Warszawa, dyrektor finansowy
- Górski Krzysztof Robert, Warszawa, dyrektor współpracy międzynarodowej
- Bosak Krzysztof Tomasz, Warszawa, asystent prawny
- Kolasińska Bożena, Warszawa, nauczyciel języka obcego
- Cackowski Marek Jan, Warszawa, inżynier-mechanik
- Polak Katarzyna Maria, Warszawa, specjalista ds. reklamy i marketingu
- Kacprowicz Sławomir Stanisław, Warszawa, inżynier budownictwa
- Smalcerz Ewa Maria, Warszawa, technik fizjoterapii
- Mioduszewska Teresa, Warszawa, kelner
- Kulesza Stefan, Warszawa, prawnik
- Czartoryska-Plutecka Izabela Joanna, Warszawa, wyższy urzędnik państwowy
- Terlecki Paweł Andrzej, Warszawa, prawnik
- Wysocki Krzysztof, Warszawa, historyk
- Kęzik Anna, Warszawa, ekonomista
- Gajewska Irena, Warszawa, politolog
- Szymański Paweł, Warszawa, leśnik
- Paluszek Aneta, Warszawa, prawnik
- Jakubowska Agnieszka Jadwiga, Warszawa, pracownik obsługi biurowej
- Molicki Maciej, Warszawa, logistyk
- Księżak Paweł Krzysztof, Opole, specjalista ds. reklamy i marketingu
- Rejowski Grzegorz Paweł, Warszawa, student
- Zabłocki Wojciech Jakub, Warszawa, przedstawiciel władzy samorządowej
Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
- Zandberg Adrian Tadeusz, Warszawa, programista
- Żukowska Anna Maria, Warszawa, prawnik
- Tarczyńska Anna Małgorzata, Sadowa, radczyni prawna
- Biejat Magdalena Agnieszka, Warszawa, socjolożka
- Liedel Krzysztof, Warszawa, wykładowca akademicki
- Pelc Filip Tadeusz, Warszawa, dziennikarz
- Przyłuska Bożena Marta, Warszawa, przedsiębiorczyni
- Brózda Hanna Janina, Warszawa, pedagog
- Duda Katarzyna Beata, Kietrz, zawodowa działaczka związku zawodowego
- Stępień Mateusz Zbigniew, Warszawa, specjalista administracji publicznej
- Liszka Sebastian Roman, Warszawa, analityk biznesowy
- Postnikoff Danuta Beata, Warszawa, reżyser filmów dokumentalnych
- Wicha Joanna Beata, Warszawa, pielęgniarka
- Kubiak Jacek Zbigniew, Pruszków, naukowiec
- Goździkowski Mateusz Wojciech, Warszawa, prawnik
- Kuczyńska Urszula Teresa, Warszawa, tłumaczka
- Mycka Łukasz Kamil, Warszawa, zawodowy pracownik związku zawodowego
- Kelles-Krauz Joanna Maria, Warszawa, dziennikarz
- Ożdżeński Wojciech, Warszawa, instruktor sportu
- Rozenek Dariusz Krzysztof, Warszawa, politolog
- Bronowicka Joanna Wanda, Opole, socjolog
- Dunin-Borkowski Maciej Włodzimierz, Warszawa, technik ekonomista
- Domańska Inga Maria, Warszawa, architektka
- Rytel Jerzy Marian, Warszawa, ekonomista
- Wróblewski Andrzej Wiktor, Warszawa, inżynier mechanik
- Pajęcka Anna Paulina, Warszawa, kulturoznawczyni
- Jagodzińska Anna Klara, Warszawa, asystentka księgowości
- Mieniewski Daniel, Warszawa, menedżer
- Lutostańska Agnieszka, Warszawa, ekonomistka
- Gąsiorowska Małgorzata Anna, Warszawa, dziennikarka
- Żurawski Cezary, Warszawa, technik mechanik
- Sadowska Anna Paulina, Warszawa, pedagożka
- Mierzwiński Krzysztof Stanisław, Warszawa, audytor
- Kowalska-Ziętara Katarzyna Anna, Warszawa, grafik komputerowy
- Godlewska Joanna Maria, Warszawa, koordynatorka projektów
- Szustakiewicz Karol Andrzej, Warszawa, informatyk
- Janiczak Grzegorz Jan, Warszawa, przedsiębiorca
- Utowka Patryk Piotr, Warszawa, nauczyciel
- Sayed Marta Zofia, Warszawa, przedsiębiorca
- Gadzinowski Piotr, Warszawa, publicysta
Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Korwin-Mikke Janusz Ryszard, Otwock, publicysta
- Pejo Bartłomiej Artur, Świdnik, przedstawiciel władzy samorządowej
- Skutecki Paweł Juliusz, Bydgoszcz, dziennikarz
- Modelska-Creech Mirosława Zofia, Warszawa, nauczyciel akademicki
- Magiera Wiesław Marian, Kraków, dziennikarz
- Kowaliński Aleksander Filip, Warszawa, politolog
- Nitecka Ewa Alicja, Warszawa, nauczycielka
- Borowski Jan, Konstancin - Jeziorna, przedsiębiorca lotniczy
- Krzekotowska Krystyna Anna, Warszawa, prawnik
- Jurkiewicz Gabriela Zofia, Warszawa, student
- Wawer Alina Barbara, Łomianki Dolne, opiekunka dziecięca
- Tumanowicz Sławomir, Warszawa, matematyk
- Kumór Andrzej Paweł, Kraków, dziennikarz
- Kranas Justyna Stefania, Warszawa, pracownik administracyjny
- Żelazny Krystian Zbigniew, Siewierz, prawnik
- Ross Sebastian, Kojowice, przedsiębiorca
- Ziętek-Wielomska Magdalena, Warszawa, prawnik
- Urbanek Antoni Konrad, Warszawa, prawnik
- Ziółkowski Wojciech Bartosz, Warszawa, student
- Bodakowski Jan Antoni, Warszawa, politolog
- Kowalski Jarosław Grzegorz, Warszawa, przedstawiciel handlowy
- Jarząbek Łukasz Zbigniew, Warszawa, prawnik
- Kowalska Agnieszka, Warszawa, przedstawiciel handlowy
- Kessling Izabela, Piaseczno, księgowa
- Babiak Andrzej, Warszawa, instalator systemów alarmowych
- Florysiak Jacek Piotr, Warszawa, przedsiębiorca
- Sterkowski Piotr Roman, Warszawa, przedsiębiorca
- Dmowski Rafał Przemysław, Warszawa, przedsiębiorca
- Pokojska Angelika Justyna, Warszawa, przedstawiciel handlowy
- Utecht Martyna, Sieradz, student
- Kreller-Stanisławek Urszula Irena, Warszawa, sekretarka
- Nieznańska Paulina, Marki, kierownik sklepu
- Kłos Rafał Patryk, Warszawa, student
- Kuśmierczyk Marcin Józef, Warszawa, przedstawiciel handlowy
- Kasprzak Rajmund Krzysztof, Warszawa, kierownik projektu
- Kasjaniuk Adam, Wyszków, doradca finansowy
- Rumiński Jakub Maciej, Warszawa, kierownik projektu
- Rosowski Włodzimierz Witold, Komorów, filmowiec
- Ziółkowska Katarzyna Maria, Warszawa, student
- Krogulski Mariusz Lesław, Warszawa, żołnierz
Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
- Kidawa-Błońska Małgorzata Maria, Warszawa, producent filmowy
- Lubnauer Katarzyna Anna, Łódź, nauczyciel akademicki
- Rosati Dariusz Kajetan, Warszawa, ekonomista
- Fabisiak Joanna, Warszawa, nauczyciel akademicki
- Szostakowski Jarosław Sergiusz, Warszawa, nauczyciel akademicki
- Piekarska Katarzyna Maria, Warszawa, radca prawny
- Szczerba Michał Roch, Warszawa, poseł na Sejm RP
- Potapowicz Sławomir, Warszawa, politolog
- Zielińska Urszula Sara, Warszawa, kierownik do spraw marketingu
- Kosecki Roman Jacek, Konstancin-Jeziorna, trener sportu
- Potoroczyn Paweł Rafał, Warszawa, pisarz
- Dąbrowska Alicja, Warszawa, lekarz
- Jachira Klaudia Krystyna, Wrocław, aktor
- Skolimowski Krzysztof Piotr, Warszawa, urzędnik samorządowy
- Łoboda Dorota Ewa, Warszawa, przedstawiciel władzy samorządowej
- Manarczyk Bożena Maria, Warszawa, doradca podatkowy
- Borkowski Wojciech Józef, Warszawa, lekarz
- Krajewska Sylwia, Warszawa, ekonomista
- Kacprzyk Dawid, Warszawa, student
- Miśkiewicz Jolanta, Warszawa, dziennikarka
- Luft Krzysztof Stanisław, Warszawa, dziennikarz
- Łobacz Bogusław Kazimierz, Warszawa, technik mechanik samochodowy
- Skrzecz Jerzy Norbert, Warszawa, specjalista do spraw marketingu i handlu
- Turska Marta Katarzyna, Warszawa, menedżer
- Piotrowski Arkadiusz, Warszawa, ekonomista
- Wyrwał Agnieszka Monika, Warszawa, projektant mody
- Rudziak Anna, Warszawa, menadżer ds. sprzedaży
- Samczyk Anna Elżbieta, Warszawa, audytor
- Lach Lilianna Irena, Warszawa, pedagog
- Łącka Ilona Joanna, Warszawa, inżynier inżynierii środowiska
- Rogulski Igor, Warszawa, psycholog
- Leśniak Edyta Róża, Warszawa, inżynier technologii żywności
- Wasyluk Aleksander, Białystok, informatyk
- Chmiel Patrycja Maria, Warszawa, doktor nauk społecznych
- Ross Tadeusz Edward, Warszawa, aktor
- Wojda Paweł Konrad, Warszawa, programista aplikacji
- Stelmaszyk Anna Małgorzata, Warszawa, ekonomista
- Keryk Myroslava, Warszawa, socjolożka
- Krasoń Łukasz, Warszawa, mówca motywacyjny
- Gajewska Aleksandra Małgorzata, Warszawa, przedsiębiorca
Na kogo głosować?
Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 42.
Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 42. Okręg ten obejmuje następujące dzielnice: Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Targówek, Wesoła
Borowski Marek Stefan
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
- Miejsce zamieszkania: Warszawa
- Partia: Platforma Obywatelska RP
- Zawód: ekonomista
Jurkiewicz Cezary Andrzej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Miejsce zamieszkania: Warszawa
- Partia: Prawo i Sprawiedliwość
- Zawód: teolog
Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 43.
Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 43. Okręg ten obejmuje następujące dzielnice: Mokotów, Ursynów, Wawer, Wilanów
Borys-Damięcka Barbara
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
- Miejsce zamieszkania: Warszawa
- Partia: nie należy do partii politycznej
- Zawód: reżyser telewizyjny i teatralny
Jaruzelska Monika Anna
KOMITET WYBORCZY POLSKA LEWICA
- Miejsce zamieszkania: Warszawa
- Partia: nie należy do partii politycznej
- Zawód: wykładowca akademicki
Jaworski Lech Włodzimierz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Miejsce zamieszkania: Warszawa
- Partia: Porozumienie Jarosława Gowina
- Zawód: prawnik
Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 44.
Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 44. Okręg ten obejmuje następujące dzielnice: Białołęka, Bielany, Śródmieście, Żoliborz
Kasprzak Cezary Paweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCHU "OBYWATELE RP"
- Miejsce zamieszkania: Poręby Stare
- Partia: nie należy do partii politycznej
- Zawód: operator filmowy
Rudnicki Marek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Miejsce zamieszkania: Katowice
- Partia: nie należy do partii politycznej
- Zawód: lekarz
Ujazdowski Kazimierz Michał
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
- Miejsce zamieszkania: Izabelin
- Partia: nie należy do partii politycznej
- Zawód: nauczyciel akademicki
Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 45.
Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 45. Okręg ten obejmuje następujące dzielnice: Bemowo, Ochota, Ursus, Włochy, Wola
Pociej Aleksander August
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
- Miejsce zamieszkania: Warszawa
- Partia: Platforma Obywatelska RP
- Zawód: adwokat
Radziszewski Piotr Zbigniew
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Miejsce zamieszkania: Milanówek
- Partia: Prawo i Sprawiedliwość
- Zawód: lekarz
Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 20.
Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 20. Okręg ten obejmuje obszary powiatów: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński
Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- Mordak Robert Dariusz, Radom, architekt
- Żelazowska Bożena Jadwiga, Józefów, politolog
- Stefaniak Jakub Łukasz, Warszawa, dziennikarz
- Petelicka Agnieszka Beata, Warszawa, ekonomista
- Świercz Artur Mateusz, Pruszków, przedstawiciel władzy samorządowej
- Biernacka Magdalena, Nasielsk, dyrektor departamentu
- Oleksiak Emilia, Tłuszcz, wyższy urzędnik samorządowy
- Grajda Dariusz Grzegorz, Celestynów, prezes
- Galiński Piotr Stanisław, Natolin, przedstawiciel władzy samorządowej
- Małolepszy Karol Andrzej, Wołomin, doradca zawodowy
- Pozorek Artur, Jabłonna, wyższy urzędnik samorządowy
- Buszta Krystian Stanisław, Nowe Grochale, dyrektor szkoły
- Sudomirski Marek Szczepan, Nadma, wyższy urzędnik samorządowy
- Szynkiewicz Ewa, Czersk, rolnik upraw polowych
- Litwińczuk Zdzisław Czesław, Warszawa, prezes
- Nasiadka Ilona, Warszawa, ekonomista
- Ciepielewska Joanna Katarzyna, Wołomin, prawnik
- Dominiak Michał Adam, Grądy, technik leśnik
- Łukasińska Maryla Barbara, Izabelin C, animator kultury
- Okurowska Małgorzata, Grodzisk Mazowiecki, dyrektor szkoły
- Sosin Daniel Krzysztof, Warszawa, architekt
- Piekut Damian Marek, Legionowo, trener sportu
- Ryś-Ferens Erwina Lilia, Warszawa, nauczyciel wychowania fizycznego
- Borkowski Łukasz Jan, Kajetany, dyrektor szkoły
Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Błaszczak Mariusz, Legionowo, urzędnik państwowy
- Czerwińska Anita, Wyględy, prawnik
- Smirnow Andrzej, Łazy, nauczyciel akademicki
- Szyszko Jan Feliks, Warszawa, leśnik
- Sipiera Zdzisław Tadeusz, Pruszków, wyższy urzędnik państwowy
- Uściński Piotr Michał, Ząbki, parlamentarzysta
- Bittel Andrzej, Warszawa, prawnik
- Olszewski Dariusz, Karczew, dyrektor do spraw administracyjnych
- Klinowski Marcel Józef, Warszawa, specjalista ds. transportu
- Prószyński Michał Feliks, Warszawa, politolog
- Kwiek Monika Joanna, Otwock, nauczyciel języka obcego
- Szydlik Robert, Tłuszcz, wyższy urzędnik samorządowy
- Traczyk Stefan, Celestynów, leśnik
- Laskus Tomasz Bogumił, Karczew, politolog
- Bojemska Dorota Małgorzata, Warszawa, zawodowy działacz organizacji pozarządowej
- Madziar Jolanta Monika, Wołomin, prezes zarządu
- Pruszczyk Grzegorz, Krupia Wólka, administrator baz danych
- Niezabitowski Zbigniew, Czeczotki, kierownik wydziału
- Zalewska Aurelia, Komorów, ekonomista
- Mirosław Renata, Piaseczno, nauczyciel nauczania początkowego
- Choroś Piotr, Jabłonna, właściciel firmy budowlanej
- Szymańska-Suchecka Małgorzata, Wycinki Osowskie, psycholog
- Rudzka Anna Krystyna, Łomianki, historyk
- Chorosińska Dominika Małgorzata, Konstancin-Jeziorna, aktorka
Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
- Rozenek Andrzej Tadeusz, Ząbki, dziennikarz
- Zimmermann Julia Eliza, Warszawa, socjolog
- Buźniak Sylwia Lidia, Kobyłka, Ekonomistka
- Poniewierka Leszek, Olszewnica Stara, filolog języka nowożytnego
- Górski Marcin, Piastów, sprzedawca
- Radzikowski Andrzej Marek, Miścinne, koordynator spedycji
- Gołota Konrad Krzyszof, Nadma, doradca finansowy
- Skórska Ewa Katarzyna, Leszno, nauczyciel
- Braiter Katarzyna Anna, Raszyn, ekonomistka
- Gawkowski Bartosz Konrad, Radzymin, urzędnik do spraw licencji
- Cieplińska-Kowalska Joanna Dagmara, Glinianka, nauczycielka
- Starzyńska Małgorzata Henryka, Wymysły, specjalista ds. reklamy i marketingu
- Kowalska Katarzyna, Kołbiel, specjalista ds. rekrutacji pracowników
- Mazur Remigiusz Radosław, Milanówek, etnograf
- Kozielska Liliana, Lesznowola, specjalista sprzedaży technologii i usług teleinformatycznych
- Wojcieski Andrzej, Otwock, inżynier teleinformatyk
- Urbanek Robert, Pruszków, inżynier elektryk
- Błaszczak Monika, Wołomin, pośrednik nieruchomości
- Miłow Sławomir Borys, Nowa Iwiczna, inżynier elektryk
- Szymański Mateusz, Pomiechówek, bibliotekarz
- Wróblewska Ewa Magdalena, Słupno, specjalista ds. egzekucji
- Tomaszewski Wiesław, Nowy Dwór Mazowiecki, diagnosta laboratoryjny
- Stefankowski Mateusz Kamil, Słupno, sprzedawca w stacji paliw
- Papuga Marek Zdzisław, Nowy Dwór Mazowiecki, doradca finansowy i inwestycyjny
Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
- Wawer Michał Jan, Warszawa, radca prawny
- Pazio Rafał Piotr, Duczki, nauczyciel
- Nieznański Michał, Marki, przedstawiciel handlowy
- Korwin-Mikke Jacek Baltazar, Otwock, przedsiębiorca
- Chmielecki Bogdan Jerzy, Zaborów, inżynier elektryk
- Cynkier Tomasz Jan, Jaktorów-Kolonia, politolog
- Śliwa Anna Małgorzata, Warszawa, fizjoterapeuta
- Trochanowska Beata Elżbieta, Łomianki, politolog
- Filipek Piotr, Milanówek, prawnik
- Witaszek Zbigniew, Czosnów, przedsiębiorca
- Lech-Rączka Teresa, Pomiechówek, przedsiębiorca
- Żołek Julia Maria, Otwock, student
- Janik Michał Jan, Wołomin, programista
- Luty Edyta Agnieszka, Warszawa, administrator baz danych
- Skwarski Adam Andrzej, Warszawa, trener
- Pintara Anna Jadwiga, Ożarów Mazowiecki, statystyk
- Bajkowski Rafał, Marki, motorniczy
- Drożdż Piotr Dariusz, Warszawa, przedsiębiorca
- Puławski Sebastian, Warszawa, specjalista ds. marketingu i handlu
- Rumińska Anna Patrycja, Warszawa, nauczyciel matematyki
- Sterkowska Ewelina, Warszawa, higienistka stomatologiczna
- Tott Karol Tadeusz, Warszawa, inzynier budownictwa
- Chojnacka Grażyna Wiesława, Grodzisk Mazowiecki, kierownik restauracji
- Smuniewski Konrad Paweł, Piastów, dziennikarz
Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
- Grabiec Jan Stanisław, Legionowo, poseł
- Zalewski Paweł Ksawery, Warszawa, konsultant
- Gajewska Kinga Magdalena, Błonie, poseł na Sejm RP
- Lasek Maciej Grzegorz, Stefanowo, inżynier lotniczy budowy płatowców
- Wiśniewski Jacek Grzegorz, Raszyn, prezes
- Niemczyk Piotr Franciszek, Warszawa, konsultant
- Szostak Katarzyna Albina, Michałowice, pielęgniarka operacyjna
- Koczorowska Jolanta Maria, Radiówek, emerytka
- Rzyman Krzysztof Adam, Warszawa, ekonomista
- Kołosowski Artur Stanisław, Milanówek, przedsiębiorca
- Krawczyk-Dębiec Ewa Małgorzata, Warszawa, kierownik kontroli wewnetrznej
- Herner Wojciech, Reguły, przedstawiciel handlowy
- Bonecka Halina Justyna, Radzymin, ekonomista
- Szturo Tomasz Paweł, Kobyłka, nauczyciel
- Orzechowska - Mikulska Grażyna, Warszawa, przedstawiciel władzy samorządowej
- Wasilewski Piotr Michał, Czarnów, adwokat
- Mierzejewska-Waś Magdalena Jadwiga, Leszno, turoperator
- Luboiński Patryk Jan, Kiełpin, przedstawiciel władzy samorządowej
- Wierzbicka Olga, Jadwisin, prawnik
- Wydurski Patryk, Mława, student
- Winiarska-Czajkowska Maja Magdalena, Opypy, trener osobisty
- Bielec Karol, Nowy Dwór Mazowiecki, menadżer
- Kamiński Grzegorz Rafał, Milęcin, specjalista polityki społecznej
- Kandyba Piotr, Piaseczno, magister inżynier technologii żywności
Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY
- Wysocki Grzegorz, Warszawa, dziennikarz
- Starzyński Jan, Nowa Wieś, prawnik
- Korczak Agata, Piastów, lekarz stomatolog
- Duch Mateusz, Ząbki, urzędnik
- Paciorek Tomasz Sławomir, Marki, ekonomista
- Nelken Urszula, Łomianki, dziennikarz
- Lipiński Grzegorz Michał, Warszawa, ekonomista
- Duda Krzysztof Ryszard, Nowy Dwór Mazowiecki, handlowiec
- Moryc Ilona, Kobyłka, ekonomista
- Sawa Michał Grzegorz, Kobyłka, przedsiębiorca
- Tymiński Piotr, Legionowo, pisarz
- Woźniak Dorota Krystyna, Mysiadło, urzędnik państwowy
- Chmielewski Paweł, Sade Budy, technik mechanik
- Jaworek Katarzyna, Rozalin, pracownik fizyczny
- Paćko Jarosław Paweł, Milanówek, technik ogrodnik
- Suwała Jacek, Raszyn, rzemieślnik
- Wykowska Marta Maria, Marki, nauczyciel
- Sokalski Mariusz Paweł, Warszawa, technik mechanik
- Misiewicz-Przyborowska Aneta, Kobyłka, nauczyciel
- Marchewka Katarzyna Karolina, Kobyłka, urzędnik samorządowy
- Krogul Piotr, Warszawa, inżynier mechanik
- Gajewska Anna Katarzyna, Serock, ekonomista
- Rytel Konrad Szymon, Turów, inżynier budowlany
Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 40.
Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 40. Okręg ten obejmuje obszary powiatów: legionowski, nowodworski, warszawski zachodni, wołomiński
Hibner Jolanta Emilia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
- Miejsce zamieszkania: Warszawa
- Partia: Platforma Obywatelska RP
- Zawód: inżynier inżynierii środowiska
Żaryn Jan Krzysztof
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Miejsce zamieszkania: Warszawa
- Partia: nie należy do partii politycznej
- Zawód: historyk
Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 41.
Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 41. Okręg ten obejmuje obszary powiatów: grodziski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski
Kamiński Michał Tomasz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- Miejsce zamieszkania: Józefów
- Partia: Unia Europejskich Demokratów
- Zawód: parlamentarzysta
Radziwiłł Konstanty
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- Miejsce zamieszkania: Nowa Iwiczna
- Partia: Prawo i Sprawiedliwość
- Zawód: lekarz - specjalista medycyny rodzinnej
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?