Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu przemyskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu przemyskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4 podane przez PKW. Jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu? Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki.
Wyniki wyborów do rady powiatu przemyskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PĘKALSKI Piotr Jan: pozycja 1 : 5,72% (3 526 głosów)
- MAZUR Arkadiusz Łukasz: pozycja 2 : 5,72% (3 526 głosów)
- MIELNIKIEWICZ Lucjan Filip: pozycja 3 : 5,72% (3 526 głosów)
- GOLENIOWSKI Krzysztof Piotr: pozycja 4 : 5,72% (3 526 głosów)
- PICH Wioletta Barbara: pozycja 5 : 5,72% (3 526 głosów)
- MAZURKIEWICZ Anna Maria: pozycja 6 : 5,72% (3 526 głosów)
- CAP Stanisława: pozycja 7 : 5,72% (3 526 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BLECHARCZYK Zbigniew: pozycja 1 : 2% (1 235 głosów)
- SZAŁYGA Antoni Kazimierz: pozycja 2 : 2% (1 235 głosów)
- GIERULA Stanisław: pozycja 3 : 2% (1 235 głosów)
- PYRA Maria: pozycja 4 : 2% (1 235 głosów)
- KWAŚNA Kazimiera: pozycja 5 : 2% (1 235 głosów)
- STADNIK Bożena Anna: pozycja 6 : 2% (1 235 głosów)
- GRZEGORZAK Krzysztof Stanisław: pozycja 7 : 2% (1 235 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- SMOLIŃSKI Wojciech Grzegorz: pozycja 1 : 1,54% (950 głosów)
- LICHOTA Jan Antoni: pozycja 2 : 1,54% (950 głosów)
- GŁOWACZ Jerzy: pozycja 3 : 1,54% (950 głosów)
- GŁUSZKO Danuta: pozycja 4 : 1,54% (950 głosów)
- BANAŚ Krystyna: pozycja 5 : 1,54% (950 głosów)
- BROŻYNA Dorota Maria: pozycja 6 : 1,54% (950 głosów)
- KASPRZYK Jakub Bolesław: pozycja 7 : 1,54% (950 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ:
- GÓRALEWICZ Jerzy Zenon: pozycja 1 : 1,72% (1 058 głosów)
- BUBENKO Witold Stefan: pozycja 2 : 1,72% (1 058 głosów)
- CZARNIECKI Adam Michał: pozycja 3 : 1,72% (1 058 głosów)
- DRAGANIK Anna Jolanta: pozycja 4 : 1,72% (1 058 głosów)
- PAWŁOWSKI Łukasz: pozycja 5 : 1,72% (1 058 głosów)
- ZBIEGIEŃ Barbara: pozycja 6 : 1,72% (1 058 głosów)
- KOWALCZYK Edyta: pozycja 7 : 1,72% (1 058 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA:
- LALIK Agata Monika: pozycja 1 : 1,13% (698 głosów)
- HADRO Sławomir Tadeusz: pozycja 2 : 1,13% (698 głosów)
- FURMAN Joanna Katarzyna: pozycja 3 : 1,13% (698 głosów)
- KURASZ Jarosław Leon: pozycja 4 : 1,13% (698 głosów)
- MINOROWICZ Krzysztof Rafał: pozycja 5 : 1,13% (698 głosów)
- KRÓL Rafał Piotr: pozycja 6 : 1,13% (698 głosów)
- KRZYWIŃSKA Agnieszka Małgorzata: pozycja 7 : 1,13% (698 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU:
- URBAN Zbigniew Józef: pozycja 1 : 2,18% (1 342 głosów)
- WIŚNIOWSKA Agata Barbara: pozycja 2 : 2,18% (1 342 głosów)
- BOSAK Zbigniew Jan: pozycja 3 : 2,18% (1 342 głosów)
- PACŁAWSKA Ewa Beata: pozycja 4 : 2,18% (1 342 głosów)
- GAŁUSZKA Sabina Anna: pozycja 5 : 2,18% (1 342 głosów)
- BARSZCZAK Józef Kazimierz: pozycja 6 : 2,18% (1 342 głosów)
- SOBOL Wojciech Adam: pozycja 7 : 2,18% (1 342 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu przemyskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KOŁODZIEJCZYK Krzysztof Włodzimierz: pozycja 1 : 4,43% (2 737 głosów)
- KURPYTA Mariusz Andrzej: pozycja 2 : 4,43% (2 737 głosów)
- BRACIO Andrzej Stanisław: pozycja 3 : 4,43% (2 737 głosów)
- KANIA-GAWEŁ Aneta Zofia: pozycja 4 : 4,43% (2 737 głosów)
- FEDASZ Krzysztof Antoni: pozycja 5 : 4,43% (2 737 głosów)
- DYTKO Małgorzata: pozycja 6 : 4,43% (2 737 głosów)
- MISIOROWSKA Iwona Teresa: pozycja 7 : 4,43% (2 737 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GOŁĘBIOWSKI Ryszard Kazimierz: pozycja 1 : 2,35% (1 451 głosów)
- FINIK Grzegorz: pozycja 2 : 2,35% (1 451 głosów)
- KRZYŻANOWSKI Wiesław: pozycja 3 : 2,35% (1 451 głosów)
- RADOŃ Teresa: pozycja 4 : 2,35% (1 451 głosów)
- ŁOMAŃSKA Irena: pozycja 5 : 2,35% (1 451 głosów)
- ZAJĄC Danuta Ewa: pozycja 6 : 2,35% (1 451 głosów)
- ŚLIWIAK Józef Henryk: pozycja 7 : 2,35% (1 451 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- BŁASZCZYSZYN Tadeusz: pozycja 1 : 2,04% (1 261 głosów)
- HAŃCZUK Agnieszka Maria: pozycja 2 : 2,04% (1 261 głosów)
- SOLSKI Jerzy Stanisław: pozycja 3 : 2,04% (1 261 głosów)
- GÓRKA Agnieszka Ewa: pozycja 4 : 2,04% (1 261 głosów)
- MOŚCISZKO Marek Wojciech: pozycja 5 : 2,04% (1 261 głosów)
- SIDORKO Agnieszka Karolina: pozycja 6 : 2,04% (1 261 głosów)
- HOLICKI Józef: pozycja 7 : 2,04% (1 261 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ:
- BOBEK Tadeusz Zdzisław: pozycja 1 : 1,06% (653 głosów)
- BORSUK Andrzej Stanisław: pozycja 2 : 1,06% (653 głosów)
- SZOTT Lesław Robert: pozycja 3 : 1,06% (653 głosów)
- CHROBAK Barbara: pozycja 4 : 1,06% (653 głosów)
- KOZAK Czesław Piotr: pozycja 5 : 1,06% (653 głosów)
- LECH-DUDA Maria Małgorzata: pozycja 6 : 1,06% (653 głosów)
- KASZYCKA Elżbieta Barbara: pozycja 7 : 1,06% (653 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA:
- HUK Andrzej Władysław: pozycja 1 : 2,09% (1 294 głosów)
- PELC Rafał Franciszek: pozycja 2 : 2,09% (1 294 głosów)
- BARTKOWIAK Beata Maria: pozycja 3 : 2,09% (1 294 głosów)
- FIAŁKIEWICZ Artur Patryk: pozycja 4 : 2,09% (1 294 głosów)
- SENCZYSZYN-ROŻEK Ewelina Anna: pozycja 5 : 2,09% (1 294 głosów)
- BARTNIK Grzegorz Jan: pozycja 6 : 2,09% (1 294 głosów)
- GORAŚ Andżelika Małgorzata: pozycja 7 : 2,09% (1 294 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU:
- MACIUPA Władysław Antoni: pozycja 1 : 2,32% (1 437 głosów)
- WYWROT Irena Anna: pozycja 2 : 2,32% (1 437 głosów)
- WEIMER Małgorzata Maria: pozycja 3 : 2,32% (1 437 głosów)
- KOZIOŁ Grzegorz Przemysław: pozycja 4 : 2,32% (1 437 głosów)
- WAGIŁA Zenon: pozycja 5 : 2,32% (1 437 głosów)
- KAZIENKO Witold: pozycja 6 : 2,32% (1 437 głosów)
- MAZIARCZYK Ewa Józefa: pozycja 7 : 2,32% (1 437 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu przemyskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RYCZAN Bożena Maria: pozycja 1 : 4,66% (3 170 głosów)
- JANUSZ Jan Mariusz: pozycja 2 : 4,66% (3 170 głosów)
- ROKITOWSKA-CISEK Ewa Bożena: pozycja 3 : 4,66% (3 170 głosów)
- HAŁUSZKA Teresa Romana: pozycja 4 : 4,66% (3 170 głosów)
- JANICKI Dariusz Piotr: pozycja 5 : 4,66% (3 170 głosów)
- CYRAN Jan: pozycja 6 : 4,66% (3 170 głosów)
- KOCHMAŃSKI Antoni Andrzej: pozycja 7 : 4,66% (3 170 głosów)
- SROKA Agata Lucyna: pozycja 8 : 4,66% (3 170 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PĄCZEK Jan Antoni: pozycja 1 : 2,63% (1 788 głosów)
- ZUBIK Józef Jan: pozycja 2 : 2,63% (1 788 głosów)
- ŁYSY Kazimierz Mariusz: pozycja 3 : 2,63% (1 788 głosów)
- SZOZDA Wacław Adam: pozycja 4 : 2,63% (1 788 głosów)
- ELIŃSKA Honorata Katarzyna: pozycja 5 : 2,63% (1 788 głosów)
- BYTNAR Agata Barbara: pozycja 6 : 2,63% (1 788 głosów)
- KOWALSKA Iwona Dorota: pozycja 7 : 2,63% (1 788 głosów)
- HOŁYSZKO Janusz Marek: pozycja 8 : 2,63% (1 788 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- RABA-OPACKA Krystyna Jadwiga: pozycja 1 : 1,38% (943 głosów)
- MADEJOWSKI Mieczysław: pozycja 2 : 1,38% (943 głosów)
- CZECHOWICZ Justyna: pozycja 3 : 1,38% (943 głosów)
- WOŁOSZYN Antoni: pozycja 4 : 1,38% (943 głosów)
- JURKOWSKA Agnieszka Agata: pozycja 5 : 1,38% (943 głosów)
- ŁOZA Robert Krzysztof: pozycja 6 : 1,38% (943 głosów)
- POLNIK Piotr: pozycja 7 : 1,38% (943 głosów)
- KAWIŃSKI Marek Janusz: pozycja 8 : 1,38% (943 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ:
- SKŁADOWSKI Krzysztof Bogdan: pozycja 1 : 1,41% (963 głosów)
- SEMKÓW Jan: pozycja 2 : 1,41% (963 głosów)
- PUKAJŁO Józef Ryszard: pozycja 3 : 1,41% (963 głosów)
- KUCZYŃSKI Jacek: pozycja 4 : 1,41% (963 głosów)
- SAŁUKA Joanna Teresa: pozycja 5 : 1,41% (963 głosów)
- MICHALIK Anna: pozycja 6 : 1,41% (963 głosów)
- GRABOWSKA Renata: pozycja 7 : 1,41% (963 głosów)
- ROGUSZ Marcin Zdzisław: pozycja 8 : 1,41% (963 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA:
- NOWAK Agata: pozycja 1 : 1,05% (712 głosów)
- DUDA Konrad Stanisław: pozycja 2 : 1,05% (712 głosów)
- BARAN Piotr Paweł: pozycja 3 : 1,05% (712 głosów)
- KUSAL Kamil Sławomir: pozycja 4 : 1,05% (712 głosów)
- RADOCHOŃSKA-PELC Elżbieta Anna: pozycja 5 : 1,05% (712 głosów)
- PERŻYŁO Anna Maria: pozycja 6 : 1,05% (712 głosów)
- KASPRZYK Daniel Wojciech: pozycja 7 : 1,05% (712 głosów)
- KOSTUŚ Wojciech: pozycja 8 : 1,05% (712 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU:
- KUDŁA Marek Jerzy: pozycja 1 : 1,37% (935 głosów)
- ŻAK Agnieszka: pozycja 2 : 1,37% (935 głosów)
- ZAKIELARZ Rafał: pozycja 3 : 1,37% (935 głosów)
- SZARUGA Łukasz Jan: pozycja 4 : 1,37% (935 głosów)
- BEREŹNICKI Jan: pozycja 5 : 1,37% (935 głosów)
- LIZON Urszula: pozycja 6 : 1,37% (935 głosów)
- WILOWSKA Małgorzata Teresa: pozycja 7 : 1,37% (935 głosów)
- KOSTECKI Michał Przemysław: pozycja 8 : 1,37% (935 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu przemyskiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KAPŁON Kazimierz: pozycja 1 : 8,04% (1 818 głosów)
- ŚWIDRAK Leszek Józef: pozycja 2 : 8,04% (1 818 głosów)
- KIEŁBASA Joanna Wioletta: pozycja 3 : 8,04% (1 818 głosów)
- GŁUSZKO Beata Lidia: pozycja 4 : 8,04% (1 818 głosów)
- ZABŁOCKA Marzena Anna: pozycja 5 : 8,04% (1 818 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MUSZAK Renata: pozycja 1 : 4,67% (1 056 głosów)
- DACKO Tadeusz: pozycja 2 : 4,67% (1 056 głosów)
- ADAMSKI Ryszard Edward: pozycja 3 : 4,67% (1 056 głosów)
- KACZMARCZYK Bożena Anna: pozycja 4 : 4,67% (1 056 głosów)
- MAŁACHOWSKI Dariusz Grzegorz: pozycja 5 : 4,67% (1 056 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- KONDRÓW Bernardeta Jadwiga: pozycja 1 : 2,63% (594 głosów)
- PUKAS Artur Ryszard: pozycja 2 : 2,63% (594 głosów)
- FEDAK Dariusz Piotr: pozycja 3 : 2,63% (594 głosów)
- FAMULAK Marek Andrzej: pozycja 4 : 2,63% (594 głosów)
- KRAWIEC Barbara Bożena: pozycja 5 : 2,63% (594 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI PRZEMYSKIEJ:
- RADIO Sylwia: pozycja 1 : 0,73% (165 głosów)
- TWORZYDŁO Adam Tomasz: pozycja 2 : 0,73% (165 głosów)
- OPALA-PASIEKA Joanna Małgorzata: pozycja 3 : 0,73% (165 głosów)
- KORABIOWSKA Maria Aneta: pozycja 4 : 0,73% (165 głosów)
- DYSZKIELEWICZ Ariel Michał: pozycja 5 : 0,73% (165 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA:
- GÓRNIAK Paweł Leopold: pozycja 1 : 0,65% (148 głosów)
- SEGIŃ Katarzyna: pozycja 2 : 0,65% (148 głosów)
- KRÓL Michał Patryk: pozycja 3 : 0,65% (148 głosów)
- WILMAN Barbara Monika: pozycja 4 : 0,65% (148 głosów)
- SKOWRON Jacek: pozycja 5 : 0,65% (148 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENI DLA POWIATU:
- OCHENDUSZKIEWICZ Dawid Stanisław: pozycja 1 : 3,27% (739 głosów)
- KORDEK Tomasz Kazimierz: pozycja 2 : 3,27% (739 głosów)
- HARŁACZ Anna Katarzyna: pozycja 3 : 3,27% (739 głosów)
- ZAWALSKA Renata Marta: pozycja 4 : 3,27% (739 głosów)
- CZERWONKA Zofia: pozycja 5 : 3,27% (739 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie zadania ma rada powiatu?
Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:
- uchwalanie budżetu powiatu,
- stanowienie aktów prawa miejscowego,
- wybór i odwołanie zarządu powiatu,
- ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
- ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
- rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
- rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.
Może Cię zainteresować
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?